X
تبلیغات
رایتل

اجرای احکام کیفری مشهد(گزارش2)

چهارشنبه 10 آذر 1395

اجرای احکام کیفری مشهد(گزارش2)

گزارش شماره 67 کلاسه پرونده

موضوع پرونده : واخواهی نسبت به دادنامه ( گزارش اصلاحی )

خواهان : مهدی صادقی خوانده : حسن خادم

خواسته : تقاضای واخواهی نسبت به دادنامه شماره 485/955 مورخ 10/3/77 کلاسه پرونده 1357/76 شعبه 13 دادگاه عمومی مشهد 37 فعلی

دلایل ////////؟/ 1- نسخه ثانی دادخواست 2- فتوکپی دادنامه

شرح دادخواست : احتراماً اینجاب مهدی صادقی واخواه فوق نسبت به دادنامه شماره 48/955 مورخ 10/3/77 که کلاسه پرونده 1357/76 از شعبه محترم 13 سابق صادر که بصورت غیابی بوده است تقاضای اعتراض و رسیدگی مجدد را دارم . با توجه به اینکه فاکتور و بار نامه ای که واخوانده به دادگاه محترم ارائه نموده است اسم و فامیل اینجانب در آنها می باشد ولی امضاء اینجانب در آن نمی باشد و واخوانده برای اینکه حکم غیابی علیه اینجانب بگیرد آدرس اشتباهی داده است با توجه به اینکه دربارنامه آدرس اینجانب قید شده است ولی خوانده پس از گذشت 8 سال تقاضای اجرائیه نیز صادر گردیده است که تقاضای توفیق موقت آن را نیز دارم به تاریخ 30/7/85 در وقت مقرر شعبه 37 محاکم عمومی مشهد تشکیل است واخوانده علیرغم ابلاغ وقت حضور ندارد واخوانده حضور ندارد واخوانده اظهار می دارد که بازنامه به امضاء واخوانده رسیده است و البته باربری فوت نموده است ولی رفته و پس از تحویل اجناس بارنامه را به امضاء وی رساند است و بر فرض که امضاء بارنامه تکذیب نماید بموجب استشهادیه پیوست پرونده بردن توسط ایشان و عدم پرداخت وجه را گواهان تایید نموده اند و ایشان در دادخواست واخو اهی به آن ایرادی نکرده اند و چندی پیش ایشان به اتفاق برادرشان آمدند و مدعی بودند که واخوان توان پرداخت ندارد که من گفتم این امر دیگری است ولی باید عرض کنم اصل بدهی خودش را قبول داشت و در عین حال تقاضای رد دعوی واخواهی را دارم .

به تاریخ 21/8/85 در وقت مقرر شعبه تشکیل است طرفین حضور دارند واخواه اظهار می دارد که چوئن واخوانده سوگند یاد نمود که بنده به میزان محکومیت به وی بدهکار هستم حاضرم مبلغ مذکور را بخواهان بپردازم طرفین توافق نمودند که تا پایان سال 85 واخواه محکومیت خویش را به وا حوانده پرداخت نماید. دادگاه با توجه به مجموع پرونده ختم دادرسی را اعلام و بشرح ذیل مبادرت به انشاء رای می نماید.

گزارش اصلاحی:

در خصوص واخواهی آقای مهدی صادقی و بطرفیت آقای حسن خادم محمد بخواسته واخواهی از رای شماره 48/955 مورخه 10/3/77 این دادگاه با توجه به توافق طرفین مبنی بر آینده واخواه محکومیت مندرج در حکم را تا پایان سال 85 به محکوم له پرداخت نماید فلذا با نسخ رای صادره و مستنداً به ماده 184 قانون آدن گزارش اصلاحی و مفاد سازش نامه بین طرفین معتبر و لازم الاجرا و قطعی است .

نظریه کار آموز:

گزارش شماره :68 کلاسه پرونده موضوع پرونده حضانت

خواهان : هاجر –ع- خوانده : ابراهیم –ش

خواسته یا موضوع آن : ابراهیم –ش

خواسته یا موضوع آن : تقاضای حضانت فرزندم امیر حسین 4 ساله

دلایل و منضمات :1- کپی سند نکاحیه 2- کپی شناسنامه

شرح داد خواست : احتراماً به استحضار می رساند. 1- خوانده دعوی همسر شرعی و قانونی اینجانب است که 5 سال از زمان عقدمان می گذرد و دارای یک فرزند بنام امیر حسین می باشیم.

2- با توجه به اینکه در حال حاضر جدا از هم زندگی می کنیم و همسرم اینجانب را از منزل بیرون کرده است و فرزندم 4 سال سن دارد خواستار حضانت و صدور حکم به حضانت فرزند هستم.

به تاریخ 18/8/85 در وقت مقرر شعبه 37 محاکم حقوقی تشکیل است اصحاب دعوی حضور دارند خواهان اظهار می دارد که تقاضای صدور حکم را دارم خوانده اظهار می دارد که فرزند نزد من هست اگر بخواهد باید به خرج خودش نگه دارد خواهان اظهار می دارد حاضرم با خرج خودش نگه دارد خواهان اظهار می دارد حاضرم با خرج خودم نگهداری نمایم. طرفین اظهار می دارند بدین نحو توافق شد که تا سن 7 سالگی پسر نزد مادر و پدر هر هفته یک مرتبه جمعه ها از صبح جمعه تا صبح شنبه را ملاقات می نماید در صورتی که سر وقت ملاقات مهیا نشود فرزند از وی تحویل پدر خواهد شد ضمناً ناظر بین ما آقای رمضان شهری که از بستگان طرفین است خواهد بود و نظر ایشان داوری او برای هر دو طرف و برای اثبات تقصیر موثر ولازم الاجرا باشد . در صورت اختلاف از وی نظر خواهی خواهد شد و رای وی برای طرفین معتبر خواهد بود. تقاضای گزارش اصلاحی را داریم .

دادگاه ختم رسیدگی را اعلام وبشرح آتی رای صادر می نماید.

گزارش اصلاحی:

در خصوص دعوی خانم هاجر- ع- بطرفیت آقای ابراهیم –ش – بخواسته صدور حکم حضانت فرزند بنام امیر حسین 4 ساله طرفین در دادگاه بدین نحو توافق نمودند که تا سن 7 سالگی فرزند نزد مادر حضانت که به خرج خویش نگهداری می نماید و ناظر بر انجام امر ملاقات آقای رمضان ستری خواهد بود. بدیهی تقصیر کافی خواهد بود فلذا براساس سازش حاصله و مستند است بماده 184 قانون آدم گزارش اصلاحی صادر و مفاد سازش نامه بین طرفین معتبر و لازم الاجرا و قطعی است.

نوع فایل: word

سایز:16.1 KB

تعداد صفحه:17خرید فایللینک منبع :اجرای احکام کیفری مشهد(گزارش2)

اجرای احکام کیفری مشهد(گزارش2) - فیس فایل - فایل ناب facefile.filenab.com/product-64565-takgikg.aspx‎Cachedاجرای احکام کیفری مشهد(گزارش2). گزارش شماره 67 کلاسه پرونده. موضوع پرونده : واخواهی نسبت به دادنامه ( گزارش اصلاحی ). خواهان : مهدی صادقی خوانده : حسن خادم. اجرای احکام کیفری مشهد(گزارش2) - فروشگاه اینترنتی شهر townstore.avablog.ir/post/75/اجرای+احکام+کیفری+مشهد(گزارش2)‎Cached14 سپتامبر 2016 ... تکمیل فرم خرید. نام فایل. اجرای احکام کیفری مشهد(گزارش2). قیمت, 4,000 تومان. نام, *. نام خانوادگی, *. ایمیل, * نامعتبر. موبایل, *. دانلود >. اجرای احکام کیفری مشهد(گزارش2) – دانلود پروژه دانشجویی seoband.ir/اجرای-احکام-کیفری-مشهدگزارش2/‎Cached13 سپتامبر 2016 ... اجرای احکام کیفری مشهد(گزارش۲). استاندارد. تقاضای واخواهی نسبت به دادنامه شماره ۴۸۵۹۵۵ مورخ ۱۰۳۷۷ کلاسه پرونده ۱۳۵۷۷۶ شعبه ۱۳ دادگاه عمومی مشهد ... تاخیر در ارسال سفارشات - بلاگ خوان shahinmarket.rzb.netfa.in/post514129.html‎Cached... قضائی شهید مطهری شعبه 27 دادگاه عمومی حقوقی مشهد · کارآموزی رشته کامپیوتر ... حقوقی مشهد · اجرای احکام کیفری مشهد(گزارش) · اجرای احکام کیفری مشهد(گزارش2) ... پاورپوینت ماشین تراش (پروژه ی درس فرز کاری (1)) proje202020.rzb.jool.ir/post462681.html‎Cached16 سپتامبر 2016 ... ... مرور زمان در دعاوی کیفری · اجرای احکام کیفری مشهد(گزارش2) · حقوق و ... عمومی حقوقی مشهد · پاورپوینت ماشین تراش (پروژه ی درس فرز کاری (1)) ... به سوی عدالت - حبس lawebakhtar.blogfa.com/cat-215.aspx‎Cachedاجرای طرح حبس الکترونیک در ایام دهه فجر/10 هزار تومان هزینه یک روز استفاده از پابند الکترونیک ... ابلاغ دستور العمل مهم رئیس قوه قضائیه برای کاهش جمعیت کیفری ... با مسئولان قضائی کشور مورخ 7/4/91 (مشهد مقدس) در کاهش مجازات زندان و تبدیل به ... به مجازات، نحوه اجرای احکام به ویژه توجه به مرحله اجرای مجازات حبس، « دستورالعمل ... به سوی عدالت - حوادث lawebakhtar.blogfa.com/tag/حوادث‎Cachedاجرای احکام کیفری ..... بیش از 50 دختر خردسال در مشهد دستگیر شده، آن قدر شرم آور است که قلم از نوشتن بازمی ماند. ... پس از آن به مشهد آمدم و زندگی ام را در این جا ادامه دادم. به سوی عدالت - قتل lawebakhtar.blogfa.com/cat-184.aspx‎Cachedصدور طولانی‌ترین حکم زندان/صد و چهل و یک هزار سال حبس ... به این ترتیب خانواده مقتول از خیر اجرای حکم گذشته و قاتل چند ثانیه پیش از مرگ نجات پیدا کرد و به ... [PDF] نادیده گرفتن حقوق بزه دیدگان - روزنامه شهروند shahrvand-newspaper.ir/1395/04/26/.../13950426-895-8-55.pdf‎Cached16 جولای 2016 ... گزارش 2. مجازات مهاجمان به سفارت سعودی چه خواهد بود؟ دادگاهحمله ... 6 ماه در شــعبه1060 کیفری دو تهــران، در روز28. تیرماه ســال جاری ... و مشهد دســت به تجمع زدند، البته این تجمع صرفا .... تغییر شغل و محل سکونت را به قاضی اجرای احکام. [PDF] کاهش‌قیمت‌و‌رکود‌خرید‌و‌فروش‌خودرو؛ شب عید هم بازار را تکان نداد www.jahanesanat.ir/archive/1394/11/25/7.pdf‎Cached14 فوریه 2016 ... 29315 م الف- مدیر دفتر شعبه 107 دادگاه کیفری دو مشهد .... سررسید لغایت اجرای حکم که توسط اجرای احکام محاسبه خواهد گردید به انضمام کلیه خسارات دادرسی در ... گزارش 2. وزی ر تع اون، کار و رفاه اجتماع ی با تاکید بر. اینک ه ...