X
تبلیغات
رایتل

مقاله در مورد اعتیاد

سه‌شنبه 2 آذر 1395

مقاله در مورد اعتیاد

اعتیاد به عنوان یک مشکل، همیشه دامنگیر بوده و هست چرا که به عنوان یک معضل دامنگیر انسان ها در جوامع مختلف بوده و به موازات افزایش دانش انسان، اعتیاد نیز گسترش یافته و از پیچیدگى بیشترى برخوردار شده است.

متفاوتى در بیش از این که یک پدیده اجتماعى محسوب شود یک پدیده روانى است و در اشکال مختلف و اعتیاد انسان ها ظهور و بروز مى یابد. همانطور که یک انسان مى تواند به قمار اعتیاد پیدا کند و یا اعتیاد به خرید و غیره، اعتیاد به مواد مخدر هم یکى از آنهاست .
اما نکته نگران کننده آنجاست که از سوى مقامات مسوول اعلام مى شود که میانگین سن اعتیاد در ایران به 14 سال رسیده است و این نسل آینده ساز کشور در خطر است.

روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، در واقع ترغیب برای تشدید مبارزه با مواد مخدر است و جمهوری اسلامی ایران نیز به عنوان پرچمدار این مبارزه جدی، شفاف و سالم در جهان مطرح است.

در روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، امحاء انواع مواد مخدر مکشوفه، بهترین سند گویای مبارزه بااین پدیده است که در ایران این اقدام همه ساله از سوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و با حضور ارگانهای مرتبط، نمایندگان و سفیران کشورهای خارجی انجام می‌شود.

کارشناسان معتقدند که مواد مخدر و اعتیاد، دیگر یک آسیب اجتماعی نیست، بلکه یک بحران اجتماعی محسوب می‌شود.

از نظر آنان ، برای گزینش بهترین راه حل این بحران، می‌بایست پدیده مواد مخدر را در متن ساختار اجتماعی و شرایط حاکم برآن مورد ملاحظه قرار داد.خرید فایللینک منبع :مقاله در مورد اعتیاد

مقاله ای در مورد اعتیاد - پرشین فان www.persianfun.org/2794/مقاله-ای-در-مورد-اعتیاد/‎Cached Similar Rating: 4 - Review by Milad 29 ا کتبر 2014 ... مقاله ای در مورد اعتیاد. شمااین مساله را یک مساله اتفاقی ندانید که من باب اتفاق یک دسته ای هروئین فروش شده اند ویک دسته ای هم مبتلا شده اند این هم یک ... مقاله ای در مورد اعتیاد و مواد مخدر | توحید آنلاین towhidonline.com/1392/09/مقاله-ای-در-مورد-اعتیاد-و-مواد-مخدر/‎Cached Similar15 دسامبر 2013 ... مقاله ای ارزنده بر گرفته از کتاب دارو و رفتار تألیف آقای سعید نقاش زاده تهرانی استادیار دانشگاه تهران بطور تدریجی شیوه زندگی بدنبال پیشرفت ... مقاله ای درباره ی بررسی اعتیاد واثرات آن - مقالات آموزنده eslamabadbrentin.parsiblog.com/.../مقاله+ای+درباره+ی+بررسی+اعتیاد+واثرات+آن/‎Cached Similarبررسی اعتیاد واثرات آن. اعتیاد یــک «بیمارى اجتماعی» است که عوارض جسمى و روانى دارد و تا زمانى که بـه علل گرایش «بیمار» توجه نشود، درمان جسمى و روانى فقط براى ... مقاله در مورد اعتیاد به مواد مخدر www.bargozideha.com/tag/مقاله-در-مورد-اعتیاد-به-مواد-مخدر‎Cached Similarمقاله ای در مورد اعتیاد. امپریالیست ها و سرمایه داران که در تولید مواد مخدر سرمایه گذاری های کلانی می کنند، برای جلب بازار مصرف، تبلیغات مسمومی را شروع می نمایند و ... تحقیق کامل درباره مواد مخدر و اعتیاد www.asemankafinet.ir/.../-تحقیق-کامل-درباره-مواد-مخدر-و-اعتیاد-.aspx‎Cached Similarنتایج بدست آمده از پژوهش نشان می‌دهد، امروزه آغاز اعتیاد در سنین 25-17 سالگی است. 66درصد افراد مورد بررسی، اولین مصرف مواد مخدر را در این سنین انجام داده اند، 5/7 ... مقاله ای در باره اعتیاد به مواد مخدر خصوصا سیگار در بین نوجوانان و دانش ... 138813884441099.rozblog.com/post/11‎Cached Similar17 مارس 2013 ... اعتیاد به سیگار خصوصاًمواد مخدر در میان دانش آموزان مدارس و سایر نوجوانان هر چند پدیده تازه ای نیست ولی باید به دقت از سوی مسئولان کشور ... جامع ترین مقاله ترک اعتیاد - بیوطب | بیوطب bioteb.ir/1659/جامع-ترین-مقاله-ترک-اعتیاد.html‎Cached Similar27 ژوئن 2016 ... چنین روش هائی در مورد یک معتاد یا درواقع یک بیمار ، نوعی جنایت ناشی از عدم درک و آگاهی نسبت به اعتیاد است که متاسفانه با ساختن یکسری فیلم ها ... آرامش - مقاله ای در مورد اعتیاد amirhosseinbagheri.blogfa.com/post/283/مقاله-ای-در-مورد-اعتیاد‎Cached Similarآرامش - مقاله ای در مورد اعتیاد - درمان اعتیاد و درمان چاقی و رسیدن به تناسب اندام با روش DST - آرامش. مقالات آموزنده - مقاله ی بررسی اثرات اعتیاد وروشهای ترک آن brentineslamabad.blogfa.com/.../مقاله-ی-بررسی-اثرات-اعتیاد-وروشهای-ترک-آن‎Cachedمقالات آموزنده - مقاله ی بررسی اثرات اعتیاد وروشهای ترک آن - مقالات آموزنده. ... کنند وضمن آنکه خصوصیات فرهنگی ماموجب شده تا بحث در این مورد رازشت وشرم آور بدانند این ... همه چیز درباره اعتیاد و مواد مخدر - بسم الله الرحمن الرحیم jafarkhatami.persianblog.ir/post/23/‎Cached Similar20 نوامبر 2012 ... انواع مختلفی از مواد مخدر و اعتیاد آور وجود دارند و به همین دلیل، فرد معتاد در طول زمان، برای ارضا و احیای حس نشئگی، معمولا از مادهٔ مخدر به مخدری قوی‌تر ...
برچسب‌ها: مقاله، مورد، اعتیاد