X
تبلیغات
رایتل

مقایسه ضد ویروس ها

یکشنبه 30 آبان 1395

مقایسه ضد ویروس ها

ضد ویروس ها با استفاده از شیوه های متفاوتی ویروس ها را شناسایی می کنند . یک روش ، استفاده از امضای ویروس (Virus Signature) در فایل هاست.

بهتر است کمی در مورد روش کار نرم افزارهای ضد ویروس بدانید . ضد ویروس ها با استفاده از شیوه های متفاوتی ویروس ها را شناسایی می کنند . یک روش ، استفاده از امضای ویروس (Virus Signature) در فایل هاست

هرگاه یک فایل توسط ویروس ها آلوده شود بخشی از آن تغییر پیدا می کند . هر ویروس تغییر خاص و منحصر به فردی را در فایلها ایجاد می نماید .

ضد ویروس ها می توانند با شناسایی این تغییر و مقایسه آن با لیست امضای ویروس هایی که در پایگاه اطلاعات (Database) خود دارند به این امر پی ببرند که فایل توسط چه ویروسی آلوده شده .

ولی از آنجا که ویروس هایی وجود دارند که برای فرار از شناخته شدن امضای ثابتی ندارند و در واقع از سیستم پیشرفته ای استفاده می کنند ضد ویروس ها مجبورند شیوه های دیگری را نیز به کار بگیرند تا ویروسها را شناسایی کنند . یکی از این شیوه های کمکی ، بررسی رفتار فایلها می باشد .خرید فایللینک منبع :مقایسه ضد ویروس ها

مقایسه آنتی ویروس ها IranSetup.com www.iransetup.com/Compare.html‎Cached Similarرتبه بندی بر اساس سرعت شناسایی و قدرت حذف ویروس. (HackTool ، Malware ، Worm ، Spyware ، Trojan ، Ransomware و ...) ... جدول مقایسه آنتی ویروسها - آنتی ویروس ایران antivirusiran.com/compare‎Cachedرتبه بندی انواع آنتی ویروس ها از نظر قدرت شناسایی و حذف ویروس، تروجان ، Spyware، Malware ، Worm و سایر بدافزارها. نتیجه برخی آزمون‌ها: بعضا مشاهده می شود آنتی ... مقایسه بهترین آنتی ویروس ها و رتبه آنها - لایسنس original-key.com/antivirus-comparison‎Cached Similarاز آنجا که میخواهیم این مقایسه به دور از هر گونه سلیقه شخصی و یا تعصب به برند یا محصولی خاص صورت گرفته باشد لینک مستقیم مقایسه آنتـی ویروس ها از شرکتهای ... معرفی و مقایسه 5 نرم افزار آنتی ویروس برتر جهان npshop.net/news/details/2410/معرفی-و-مقایسه...ویروس...جهان/0/‎Cachedمعرفی و مقایسه 5 نرم افزار آنتی ویروس برتر جهان,در این پست برای شما دوستان ... بعضی از آنتی ویروس ها پس از آنکه با تعداد و حجم بالایی از ویروس مواجه می شوند ... مقایسه پنج آنتی ویروس برتر در لابراتور سایسک « فروشگاه آنلاین ... www.cysec.ir/teasting-top-5-antiviruses-in-cysec-lab‎Cached Similar Rating: 5 - Review by مدیر سایت 29 ژوئن 2015 ... در این تست که توسط پرسنل مجرب سایسک انجام شد از تعداد ۱۰۰۰ عدد فایل ویروس جهت تست و بررسی توانایی و سرعت آنتی ویروس ها استفاده شد. بهترین آنتی ویروس های 2016: بررسی و رتبه بندی 10 آنتی ویروس ... www.binahaiat.com/.../بهترین-آنتی-ویروس-های-2016-بررسی-و-رتبه-بندی-10-آنتی-ویروس-برتر‎Cached30 آوریل 2016 ... در اینجا ما10 مورد از بهترین ابزارهای آنتی ویروس موجود را به ترتیب حروف الفبا معرفی می کنیم. Avira Free .... انتی ویروس مقایسه برترین ها. × ... مقایسه ی آنتی ویروس ها با یکدیگر www.scipost.ir/.../مقایسه%20ی%20آنتی%20ویروس%20ها%20با%20یکدیگر‎Cachedرتبه بندی از نظر قدرت شناسایی و حذف ویروس ، Trojan ، Malware ، Worm ، HackTool و سایر بدافزارها. (بعضی آنتی ویروس ها ، ویروس را شناسایی می کنند اما در ... مقایسه آنتی ویروس ها در آزمایشگاه AV-Comparative - کسپرسکی irkaspersky.com/.../59-مقایسه-آنتی-ویروس-ها-در-آزمایشگاه-av-comparative‎Cached Similarمقایسه آنتی ویروس ها در آزمایشگاه AV-Comparative. ۱۳۹۲/۷/۲۹اخبار کسپرسکی. کسپرسکی. این روز‌ها تقریبا ‌هر هفته، اخباری پیرامون هک شدن سیستم‌های رایانه‌ای و ... آشنایی با بهترین آنتی ویروس های رایگان جهان - بیتوته www.beytoote.com/computer/sundries-web/best-antivirus.html‎Cached Similarبهترین آنتی ویروس,آنتی ویروس رایگان,مقایسه آنتی ویروس ها. بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2014. بهترین آنتی ویروس جهان. اگر از سیستم‌عامل ویندوز استفاده ... آنتی ویروس 24 | مقایسه آنتی ویروس ها www.av24.ir/compare‎Cached Similarفروشگاه آنلاین نرم افزارهای اورجینال نظیر گیفت کارت، گوگل پلی، ویندوز اورجینال، آنتی ویروس اورجینال و ... به محض خرید، لایسنس اورجینال را دریافت نمایید .
برچسب‌ها: مقایسه، ویروس، ها