X
تبلیغات
رایتل

الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی

شنبه 29 آبان 1395

الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی

مقدمه:

پیشرفت در تکنولوژیهای شبکه و پایگاه داده در دهه های اخیر منجر به ایجاد سیستم های پایگاه داده توزیع شده گشته است .یک سیستم پایگاه داده توزیع شده مجموعه ای از سایتها می باشد که از طریق شبکه به هم متصل شده اند که هر کدام از سایت ها پایگاه داده مخصوص به خود دارد اما می توانند با یکدیگر کار کنند بنابراین هر کاربری در هر سایتی می تواند به همه داده های موجود در شبکه دسترسی داشته باشد درست مانند اینکه همه داده ها در سایت کاربر ذخیره شده است .

دغدغه اصلی سیستم های پایگاه داده توزیع شده قطعه قطعه کردن و تخصیص پایگاه داده اصلی می باشد واحد قطعه داده می تواند یک فایل باشد که در این حالت موضوع تخصیص همان تخصیص فایل خواهد بود مشکل تخصیص داده یک مسئله NP-complete می باشد بنابراین نیاز به هیوریستیکهای سریع برای تولید راه حل های موثر می باشد علاوه بر اینها تخصیص بهینه اشیا پایگاه داده به طور شدید بستگی به استراتژی اجرای پرس وجو که به وسیله پایگاه داده توزیع شده پیاده سازی شده دارد .

هزینه اصلی در اجرای پرس و جو در سیستمهای پایگاه داده توزیع شده هزینه انتقال داده هنگام انتقال یک رابطه در موقع درخواست پرس و جو از یک سایت و انتقال آن از یک سایت متفاوت می باشد . هدف اصلی الگوریتم های تخصیص داده تعیین نسبت دادن فرگمنتها به سایتهای مختلف برای کمینه کردن هزینه انتقال داده در اجرای یک مجموعه از پرس و جو ها می باشد که معادل کمینه کردن زمان متوسط اجرای پرس و جو می باشد که اهمیت اصلی در محیط های توزیع شده و پایگاه داده چند رسانه ای دارد .
خرید فایللینک منبع :الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی

الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی www.ir-translate.com/PU/link/ftc_page.aspx?id=1000539‏ - ذخیره شده در این قسمت از سایت گروه ترجمه تخصصی البرز می توانید یک تحقیق آماده در زمینه پایگاه داده با عنوان الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده ... الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی mofiddownload.filenab.com/product-62357-algoritmm.aspx‏ - ذخیره شده الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی. مقدمه: پیشرفت در تکنولوژیهای شبکه و پایگاه داده در دهه های اخیر منجر به ایجاد سیستم های پایگاه داده ... مقاله یک الگوریتم جدید تخصیص داده پویا برای پایگاه داده توزیعی ... www.civilica.com/Paper-CSICC15-CSICC15_136=یک-الگوریتم-جدید-تخصیص-داده-پویا-برای-پایگاه-داده-توزیعی-غیرتکراری.html‏ - ذخیره شده - مشابه در این مقاله استراتژی تخصیص داده جدیدی برای سیستم های پایگاه داده توزیع شده غیر تکراری به نام الگوریتم آستانه نسبی مطرح گردیده است. این الگوریتم ... الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی | 3manage.com/الگوریتم-های-تخصیص-داده-پویا-در-سیستم-ه.html‏ - ذخیره شده - مشابه پیشرفت در تکنولوژیهای شبکه و پایگاه داده در دهه های اخیر منجر به ایجاد سیستم های پایگاه داده توزیع شده گشته است .یک سیستم پایگاه داده توزیع شده مجموعه ای از ... الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی marketfile.ir/product-44523-algoritmm.aspx‏ - ذخیره شده مقدمه پیشرفت در تکنولوژیهای شبکه و پایگاه داده در دهه های اخیر منجر به ایجاد سیستم های پایگاه داده توزیع شده گشته است یک سیستم پایگاه داده توزیع شده مجموعه ای ... دانلود پاورپوینت آموزشی الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم ... simorghflye.mjblog.ir/post/42‏ - ذخیره شده 6 روز پیش ... دانلود پاورپوینت آموزشی الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی -کامل و جامع - - سیمرغ. الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی stufile.ir/.../الگوریتم-های-تخصیص-داده-پویا-در-سیستم-های-پایگاه-داده-توزیعی/331‏ - ذخیره شده الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی. الگوریتم های تخصیص داده پویا. دسته بندی: فنی و مهندسی » کامپیوتر و IT. تعداد مشاهده: 414 مشاهده . کاملترین فایل پاورپوینت آموزشی الگوریتم های تخصیص داده پویا در ... venusarc.meeblog.ir/post/1892‏ - ذخیره شده برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پاورپوینت آموزشی الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی ... parinco.com/db-5/‏ - ذخیره شده 28 جولای 2016 ... الگوریتم های تخصیص داده پویا در سیستم های پایگاه داده توزیعی قسمت 5 الگوریتم Incremental چهارچوب رشد افزایشی[1] موقعی فراخوانی می شود که ... الگوریتم های تخصیص داده پویا قسمت 6 | - شرکت پرین parinco.com/db-6/‏ - ذخیره شده 17 آگوست 2016 ... الگوریتم های تخصیص داده پویا قسمت 6 الگوریتم Threshold در این روش ... همانطور که قبلاً گفتیم در سیستم های پایگاه داده توزیع شده با قرار دادن ...