X
تبلیغات
رایتل

مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware

شنبه 29 آبان 1395

مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware

کلیات

امروزه آموزش از طریق CD های آموزشی و چند رسانه ای رو به گسترش است. برای تهیه و تولید CDهای آموزشی از نرم افزارهای مختلفی استفاده می شود. نرم افزار Authorware یکی از این نرم افزارهاست که می تواند برای تهیه سیستم های آموزشی چند رسانه ای مورد استفاده قرار گیرد. برای استفاده از هر نرم افزار جدیدی، شناسایی امکانات مختلف آن نرم افزار و هم چنین امکانات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای آن نرم افزار، ضروری است.

1-1 نیازمندیهای سیستم برای استفاده از نرم افزار Authorware

حداقل امکانات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای نرم افزار Authorware عبارتند از:

· CPU از نوع پنتیوم

· سیستم عامل ویندوز XP,ME, 200, 98, 95 ویندوز NY 4.0 یا بالاتر

· میزان حافظه RAM در سیستم عامل های 98,95 حداقل 32 مگابایت و در ویندوز XP حداقل 64 مگابایت

· 120 مگابایت فضای آزاد در روی دیسک سخت

· کارت گرافیکی با قابلیت نمایش حداقل 256 رنگ و Resolaution حداقل 640*480

· داشتن CD-ROM

· داشتن کارت صدا3

· داشتن ماوس

2- نرم افزار Authorware و امکانات آن

نرم افزار Authorware یکی از بهترین و آسان ترین برنامه ها، برای تهیه سیستم های چند رسانه ای است. با استفاده از این نرم افزار می توانید سیستم های چند رسانه ای تهیه کنید تا با استفاده از قابلیت های آن از قبیل انیمیشن ، صدا و فیلم،‌ ارتباط تعاملی و محاوره ای با کاربر داشته باشید. با تهیه یک سیستم چند رسانه ای توسط این نرم افزار، می توانید کامپیوتر را به عنوان یک معلم خصوصی در نظر بگیرید که با کاربر خود، ارتباط متقابل و محاوره ای دارد.

از جمله امکانات این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

· نمایش تصاویر گرافیکی با قابلیت های TGA , JPEG , GIF , TIFE , BMP

· امکان ترسیم تصاویر گرافیکی با مجموعه ابزار خط، دایره، مستطیل، چند ضلعی و متن در حد یک برنامه نقاشی (Paint Brush).

· امکان قرار دادن بیش از 40 جلوه متعدد روی نمایش تصاویر گرافیکی

· امکان پخش فایل های صوتی، قالب های PCM , AIFE ,WAV و SWA

· امکان انجام عملیات پخش و کنترل روی فایل های صوتی و فشرده سازی آن ها تا بیش از 20 برابر

· امکان پخش انواع فایلهای فیلم با قالب های MPG , FLI , FLC , MOV , AVI و DIR

· مجموعه امکانات محاوره ای مانند دکمه ای ، حساس به نقطه، حساس به شیء لیست بازشو، ارتباط متنی و غیره.

· مجموعه توابع برنامه نویسی برای عملیات فایلی، رشته ای ، ریاضی، سیستمی، پرشی، شرطی و غیره

· مجموعه امکانات برای Active X , OLE و DLL

· امکان انتشار برنامه به صورت صفحات وب

خلاصه مطالب

· برای اجرای نرم افزار Authorware به امکانات سخت افزاری از قبیل CPU پنتیوم، سیستم عامل ویندوز XP , ME , 2000 , 98 , 95 و NT 4.0 یا بالاتر، حافظه RAM حداقل 64 مگابایت در ویندوز XP، 32 مگابایت در ویندوز 98 , 95 حداقل 120 مگابایت فضای خالی روی دیسک سخت، کارت گرافیکی، CD-ROM کارت صدا و ماوس احتیاج است.

· از نرم افزار Authorware برای تولید نرم افزارهای چند رسانه ای استفاده می شود. برای نصب این نرم افزار باید فایل Authorware Installer را از روی CD اجرا کنید.

·

-5-2 آیکن نقشه (Map Icon)

از این آیکن برای گروه بندی آیکن پشت سرهم در روی خط جریان استفاده می شود. هر آیکن نقشه دارای یک خط جریان و پنجره طراحی مستقل است.

11-5-2 آیکن فیلم (Movie Icon)

از این آیکن برای نمایش فیلم استفاده می شود.

12-5-2 آیکن صدا (Sound Icon)

از این آیکن برای پخش انواع فایل های صدا استفاده می شود.

13-5-2- آیکن ویدیو (video Icon)

از این آیکن برای کنترل دستگاه های خارجی از جمله ویدیو یا پخش کننده های لیزر دیسک استفاده می شود.

14-5-2 پرچم های شروع و پایان

از این پرچم ها برای اجرای قسمتی از برنامه استفاده می شود. از پرچم سفید برای تعیین نقطه شروع و از پرچم سیاه برای تعیین نقطه پایان محدوده استفاده می شود.خرید فایللینک منبع :مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware

کویر دانلود » مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware kavirdlc.ir/مقاله-آشنایی-با-محیط-نرم‌افزار-authorware/‏ - ذخیره شده 28 ا کتبر 2016 ... با سلام،محصول دانلودی +{{مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه ... مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware (کامپیوتر – برنامه‌نویسی) novinparsaa.aslblog.ir/post/93‏ - ذخیره شده 25 ا کتبر 2016 ... محقق گرامی،شما با جستجوی مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware (کامپیوتر – برنامه‌نویسی) وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(مقاله آشنایی ... مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware - خرید ودانلو پایان نامه،پروژه fhlenabfile.filenab.com/product-61893-مقاله-آشنایی-با-محیط-نرم‌افزار-Authorware.aspx‏ - ذخیره شده مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware. کلیات. امروزه آموزش از طریق CD های آموزشی و چند رسانه ای رو به گسترش است. برای تهیه و تولید CDهای آموزشی از نرم افزارهای ... مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware fily.pishroblog.ir/Post/959‏ - ذخیره شده 30 آگوست 2016 ... مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware. کلیات. امروزه آموزش از طریق CD های آموزشی و چند رسانه ای رو به گسترش است. برای تهیه و تولید CDهای ... دانلود مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware -کامل و جامع 6odd0x.radikaldl.ir/‏ - ذخیره شده دانلود مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware -کامل و جامع. دانلود (مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware (کامپیوتر ... 9qpxd.nikandlc.ir/‏ - ذخیره شده دانلود (مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware (کامپیوتر – برنامه‌نویسی)) دانلود فایل ( مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware) - کمیاب دانلود kmyabdlcnt.ir/post.php?id=6171‏ - ذخیره شده 1 نوامبر 2016 ... با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ... مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware - عقیق دانلود agigdlc.ir/post.php?id=26359‏ - ذخیره شده 18 ا کتبر 2016 ... با سلام،محصول دانلودی +{{مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه ... دانلود مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware (کامپیوتر ... mag-iran.com/دانلود-مقاله-آشنایی-با-محیط-نرم‌افزار.htm‏ - ذخیره شده - مشابه دانلود مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware (کامپیوتر – برنامه‌نویسی) ... حداقل امکانات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای نرم افزار Authorware عبارتند از: خرید آنلاین مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware | تحقیق گستر www.risearticle.ir/download/10062‏ - ذخیره شده 30 ا کتبر 2016 ... با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی مقاله آشنایی با محیط نرم‌افزار Authorware وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ...