X
تبلیغات
رایتل

پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن

پنج‌شنبه 27 آبان 1395
پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن

پاورپوینت سوپر پنل در ۷۴ اسلاید و در ۵ بخش متفاوت تهیه شده که هر بخش دارای یک تم مجزا می باشد. در این پاورپوینت سعی شده جزییات کامل در مورد سوپر پنل ارائه گردد و توضیحات و تعاریف کامل ، مزایا و نحوه اجرای بصورت کامل شرح داده شود.
بخشی از پاورپوینت سوپر پنل:
سوپرپانل نوع تکامل یافته سیستم های قدیمی تر است. سیستم­های ابتدایی ICF دیوارهایی است که از چیدن بلوکهای تو خالی پلی استایرن و قراردادن میلگردهای قائم و افقی به صورت محدود در آن، و بتن ریزی در فضاهای خالی داخل بلوک ها ساخته می شدند.
صفحات پلی استایرن به ضخامت حداقل ۵ سانتی متر توسط رابط هایی از جنس پلاستیک یا فلز به همدیگر متصل و از اتصال آن بلوک­هایی توخالی حاصل شده که در فضای خالی آن میلگرد قرار داده و بتن ریزی می­شود. نوع عملیات اجرایی آن شبیه به چیدن بلوک است که مستلزم صرف زمان و محدودیت های سازه ای می شود.
فهرست:
سوپرپانل چیست؟
مزایای سیستم از دیدگاه سازندگان
مزایای سیستم از دیدگاه استفاده کنندگان
دیوار باربر
– مزایای دیوار باربر
– روش‌های نصب و ساخت دیوار باربر سوپر پانل
پانل سقفی
– مزایای پانل سقفی
– نحوه اجرای پانل سقفی
معرفی سیستم پارتیشن
– مزایای سیستم پارتیشن
– نحوه اجرای سیستم پارتیشن
اجزاء و جزییات سوپر پنل
– گپ
– متابو
– رانر
– تفنگ
– آرماتور
– اسپیسر
– مونتاژ
– فوم ۵ سانتیمتری
– سوراخ های فوم برای آرماتور
– مونتاژ دیوار
– بست
– قالب سقف
– برش سقف با المنت
– مونتاژ سقف
– سر جک T
عنوان: سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن
پاورپوینت: پاورپوینت
حجم: 12.3 MB
صفحات: 74اسلاید
پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:
 پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن


خرید فایللینک منبع :پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن

فروشگاه سازه برتر » پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن shop20.saze20.ir/.../پاورپوینت-سوپر-پانل-،-مشخصات-و-نحوه-اجر/‏ - ذخیره شده - مشابه پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن پاورپوینت سوپر پنل در ۷۴ اسلاید و در ۵ بخش متفاوت تهیه شده که هر بخش دارای یک تم مجزا می... قیمت : 10,000 تومان ... پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن - وبلاگ آرکو فایل ... arcofile.blogsky.com/.../پاورپوینت-سوپر-پانل-،-مشخصات-و-نحوه-اجرای-آن‏ - ذخیره شده 7 ا کتبر 2016 ... برچسب‌ها: پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و ن، پاورپوینت سوپر پانل، دانلود پاورپوینت سوپر پانل، نحوه اجرای سوپر پانل، سوپر پانل چیست؟ پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن arcofile.rozblog.com/post/151‏ - ذخیره شده 7 ا کتبر 2016 ... پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن دسته: عمران و ساختمان فرمت فایل: ppt حجم فایل: 12624 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 74 ... دانلود پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن رایگان - پرشین ... persianfiles.ir/پاورپوینت-سوپر-پانل-،-مشخصات-و-نحوه-اجر/‏ - ذخیره شده 28 سپتامبر 2016 ... پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن آماده پایان نامه حرفه ای رایگان چیست دفاع کارشناسی ارشد های دانلود از گروه تلگرام سوپرامریکایی ... علوم سرای کانکت پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن connect115.sellfile.ir/prod-195424-پاورپوینت+سوپر+پانل+،+مشخصات+و+نحوه+اجرای+آن.html‏ - ذخیره شده پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن پاورپوینت سوپر پنل در 74 اسلاید و در 5 بخش متفاوت تهیه شده که هر بخش دارای یک تم مجزا می باشد. پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن - تحقیقات دانشجویی filo.pishroblog.ir/Post/41‏ - ذخیره شده 4 جولای 2016 ... پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن. پاورپوینت سوپر پنل در ۷۴ اسلاید و در ۵ بخش متفاوت تهیه شده که هر بخش دارای یک تم مجزا می باشد ... پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن - ایران فایل iran-file-ava.avablog.xyz/page-503689.html‏ - ذخیره شده پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن. پاورپوینت سوپر پنل در ۷۴ اسلاید و در ۵ بخش متفاوت تهیه شده که هر بخش دارای یک تم مجزا می باشد در این ... پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن - آخرین مطالب وبلاگ ... maghalenab-rzb.portalekhabar.ir/.../پاورپوینت-سوپر-پانل-،-مشخصات-و-نحوه-اجر.html‏ پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن دسته: عمران و ساختمان بازدید: 1 بارفر. پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن | cell full cellfull.ir/?p=286448‏ - ذخیره شده 3 نوامبر 2016 ... ... هفتم و هشتم و نهم). GMT+2 07:05. صفحه اصلی پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن ... پاورپوینت مصالح بکار رفته دربازشو ها · بعدی ... پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن | فروشگاه فروش فایل faridfile.ir/?p=99932‏ - ذخیره شده پاورپوینت سوپر پانل ، مشخصات و نحوه اجرای آن. توسط : adminدر: اکتبر 03, 2016 در: بدون دیدگاه. چاپ ایمیل ... پاورپوینت مصالح بکار رفته دربازشو ها · بعدی ...